#ad

Szansa na rozwój kariery? Studia podyplomowe z logistyki!

Szansa na rozwój kariery? Studia podyplomowe z logistyki!

  Blisko 120 osób skończyło w tym roku studia podyplomowe na trzech kierunkach: Logistyka, Menedżer Logistyki oraz Logistyka dla nauczycieli. Przed świeżo upieczonymi absolwentami obrony prac dyplomowych. Dla wielu z nich to początek zwrotu kariery zawodowej. Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Logistyki to jedyne takie studia w Polsce. Uczelnia prowadzi je we współpracy z Instytutem Logistyki i Magazynowania - czołowym instytutem badawczym I kategorii, realizującym funkcje polskiego centrum kompetencji w logistyce i elektronicznej gospodarce. Wykładowcami studiów podyplomowych są również wybitni praktycy - menedżerowie logistyki oraz specjaliści w dziedzinie BHP i PPOŻ. legitymujący się najwyższymi uprawnieniami zawodowymi. Marcin Domański jest tegorocznym absolwentem Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Skończył roczne studia podyplomowe na kierunku Logistyka. Zanim jednak zdecydował o tym, że to właśnie tutaj będzie studiował, nie ukrywa, że jest zadowolony ze swojego wyboru. - Z perspektywy jednego roku mogę powiedzieć, że wybór był trafny. Już pierwszy zjazd odbył się w pozytywnej atmosferze. Uczelnia wyposażyła nas w komplet materiałów (drukowanych na każde zajęcia), kilka książek o powiązanej tematyce i parę gadżetów. Dodatkowo, trafiła nam się grupka fajnych ludzi, niestety często zbyt zapracowanych i na dobrą sprawę zbyt rozrzuconych po Polsce, by udało nam się trochę bardziej zintegrować w tak krótkim czasie. Pozostawiono nam możliwość dalszego kontaktu z grupą fachowców współpracujących z uczelnią. Z których wielu pokazało nam nieco inny sposób podejścia do problemów, które na co dzień możemy spotkać w pracy. A wszystko to przedstawione w dość ciekawy sposób raz na trzy tygodnie. - mówił Marcin Domański. - Dobre studia podyplomowe to szybki i skuteczny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji oraz zdobycie umiejętności praktycznych. W obliczu silnej konkurencji warto i wręcz trzeba być na bieżąco na rynku pracy. Każdy pracodawca na pewno nie będzie obojętny na takie działania ze strony swojego pracownika. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu posiada bardzo atrakcyjną ofertę studiów podyplomowych z zakresu logistyki. W czasach popularności logistyki, której kształcenia podejmuje się wiele uczelni - słuchacze cenią sobie największe w Polsce doświadczenie WSL w tym zakresie oraz specjalistyczny charakter uczelni. Wykładowcy praktycy, atrakcyjne kierunki oraz komfortowe warunki studiowania powodują, że WSL to właściwy wybór na drodze rozwoju kariery zawodowej. - dodaje Wojciech Zalewski, Rzecznik Prasowy poznańskiej Uczelni.

 

wslofertaBlisko 120 osób skończyło w tym roku studia podyplomowe na trzech kierunkach: Logistyka, Menedżer Logistyki oraz Logistyka dla nauczycieli. Przed świeżo upieczonymi absolwentami obrony prac dyplomowych. Dla wielu z nich to początek zwrotu kariery zawodowej.


Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Logistyki to jedyne takie studia w Polsce. Uczelnia prowadzi je we współpracy z Instytutem Logistyki i Magazynowania – czołowym instytutem badawczym I kategorii, realizującym funkcje polskiego centrum kompetencji w logistyce i elektronicznej gospodarce. Wykładowcami studiów podyplomowych są również wybitni praktycy – menedżerowie logistyki oraz specjaliści w dziedzinie BHP i PPOŻ. legitymujący się najwyższymi uprawnieniami zawodowymi. Marcin Domański jest tegorocznym absolwentem Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Skończył roczne studia podyplomowe na kierunku Logistyka. Zanim jednak zdecydował o tym, że to właśnie tutaj będzie studiował, nie ukrywa, że jest zadowolony ze swojego wyboru.


Z perspektywy jednego roku mogę powiedzieć, że wybór był trafny. Już pierwszy zjazd odbył się w pozytywnej atmosferze. Uczelnia wyposażyła nas w komplet materiałów (drukowanych na każde zajęcia), kilka książek o powiązanej tematyce i parę gadżetów. Dodatkowo, trafiła nam się grupka fajnych ludzi, niestety często zbyt zapracowanych i na dobrą sprawę zbyt rozrzuconych po Polsce, by udało nam się trochę bardziej zintegrować w tak krótkim czasie. Pozostawiono nam możliwość dalszego kontaktu z grupą fachowców współpracujących z uczelnią. Z których wielu pokazało nam nieco inny sposób podejścia do problemów, które na co dzień możemy spotkać w pracy. A wszystko to przedstawione w dość ciekawy sposób raz na trzy tygodnie. – mówił Marcin Domański.


Dobre studia podyplomowe to szybki i skuteczny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji oraz zdobycie umiejętności praktycznych. W obliczu silnej konkurencji warto i wręcz trzeba być na bieżąco na rynku pracy. Każdy pracodawca na pewno nie będzie obojętny na takie działania ze strony swojego pracownika. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu posiada bardzo atrakcyjną ofertę studiów podyplomowych z zakresu logistyki. W czasach popularności logistyki, której kształcenia podejmuje się wiele uczelni – słuchacze cenią sobie największe w Polsce doświadczenie WSL w tym zakresie oraz specjalistyczny charakter uczelni. Wykładowcy praktycy, atrakcyjne kierunki oraz komfortowe warunki studiowania powodują, że WSL to właściwy wybór na drodze rozwoju kariery zawodowej. – dodaje Wojciech Zalewski, Rzecznik Prasowy poznańskiej Uczelni.

Z tej samej kategorii

Zaufali nam

Masz pytania? Skontaktuj się!

Masz pytania dotyczące branży? Nurtuje Cię jakiś temat? Masz ciekawego newsa, lub pomysł na artykuł? Chciałbyś pojawić się na łamach TSL Biznes? Napisz do nas a my skontaktujemy się z Tobą!