#ad

Mistrzowie i gwiazdy o logistyce w sporcie

Mistrzowie i gwiazdy o logistyce w sporcie

  VI Ogólnopolska Konferencja "Logistyka w sporcie" zgromadziła ponad 350 uczestników,  Izabella Łukomska-Pyżalska, Marcin Urbaś oraz inne postaci z pierwszych stron gazet - mistrzów, olimpijczyków, sportowców, trenerów i menedżerów, dla których sport to niemal sens życia. W siedzibie WSL rozmawiali oni o logistycznym aspekcie realizowania swoich sportowych pasji.         Wśród gości nie zabrakło sportowych talentów rodem z Wyższej Szkoły Logistyki. Łączenie studiów i treningu nie jest łatwe, dlatego wysiłki tych najbardziej aktywnych zostały nagrodzone.  Najpopularniejszym wśród akademickiej społeczności WSL został bokser Dawid Deik. Sportowcom zawodowym i amatorom życzymy coraz lepszych wyników i zawsze świetnej formy. W takiej formie byli z pewnością kibice tłumnie odwiedzający Poznań podczas turnieju EURO 2012. Ilu ludzi mieści się w poznańskim tramwaju? 300 pasażerów lub 400 irlandzkich kibiców. Tak można podsumować logistyczny sukces EURO 2012 w Poznaniu. O kilkuletnich przygotowaniach, planach i procedurach, dzięki którym możemy dziś z dumą wspominać to wydarzenie opowiadał uczestnikom VI konferencji "Logistyka w sporcie" Zbigniew Talarczyk, zastępca dyrektora Biura EURO 2012.     Pięć lat wytężonej pracy setek ludzi to ogromna inwestycja, która już przynosi Poznaniowi zyski - te materialne, ale i te wizerunkowe.  Nie byłoby to możliwe, gdyby nie perfekcyjna organizacja, opierająca się na unikalnym na skalę kraju zarządzaniu projektowym, przygotowanym specjalnie na potrzeby EURO 2012.   Miasto bardzo się zmieniło, rozwinęło i zmodernizowało. Pamiątką po EURO są kilometry dróg, tras tramwajowych, nowe autobusy i tramwaje i wiele innych użytecznych obiektów. Każdy kibic, mieszkaniec Poznania jest z pewnością dumny z tego, jak jego miasto rozkwitło na ten miesiąc piłkarskich zmagań - mówił Norbert Napieraj, Radny Miasta Poznania. O tym, jak rozkwitł 100-letni Klub Piłkarski WARTA Poznań, opowiadała jego prezes Izabella Łukomska-Pyżalska. Nietypowe porównanie klubu do autobusu zobrazowało jakim ogromnym wysiłkiem jest reaktywowanie najlepszych piłkarskich tradycji. Dziś, klub jest już logistycznie gotowy na Ekstraklasę.   Cykl "LogMeeting - Spotkania i warsztaty w WSL" to wyjątkowa okazja dla młodzieży szkół średnich i studentów na pozyskanie wiedzy bezpośrednio od praktyków, specjalistów, ludzi nauki, którzy w różnych dziedzinach swojej działalności wykorzystują logistykę. W 2007 roku po raz pierwszy w Wyższej Szkole Logistyki odbyła się Ogólnopolska Konferencja "Logistyka w sporcie". Popularność, z jaką spotkał się ten temat spowodowała, że rozmowy o  nierozerwalnym związku logistyki ze sportem stały się już coroczną tradycją.

 

wsl19listoVI Ogólnopolska Konferencja „Logistyka w sporcie” zgromadziła ponad 350 uczestników,  Izabella Łukomska-Pyżalska, Marcin Urbaś oraz inne postaci z pierwszych stron gazet – mistrzów, olimpijczyków, sportowców, trenerów i menedżerów, dla których sport to niemal sens życia. W siedzibie WSL rozmawiali oni o logistycznym aspekcie realizowania swoich sportowych pasji.

 

 

 

 

Wśród gości nie zabrakło sportowych talentów rodem z Wyższej Szkoły Logistyki. Łączenie studiów i treningu nie jest łatwe, dlatego wysiłki tych najbardziej aktywnych zostały nagrodzone.  Najpopularniejszym wśród akademickiej społeczności WSL został bokser Dawid Deik. Sportowcom zawodowym i amatorom życzymy coraz lepszych wyników i zawsze świetnej formy. W takiej formie byli z pewnością kibice tłumnie odwiedzający Poznań podczas turnieju EURO 2012.


Ilu ludzi mieści się w poznańskim tramwaju? 300 pasażerów lub 400 irlandzkich kibiców. Tak można podsumować logistyczny sukces EURO 2012 w Poznaniu. O kilkuletnich przygotowaniach, planach i procedurach, dzięki którym możemy dziś z dumą wspominać to wydarzenie opowiadał uczestnikom VI konferencji „Logistyka w sporcie” Zbigniew Talarczyk, zastępca dyrektora Biura EURO 2012.

 

wsl2013

 

Pięć lat wytężonej pracy setek ludzi to ogromna inwestycja, która już przynosi Poznaniowi zyski – te materialne, ale i te wizerunkowe.  Nie byłoby to możliwe, gdyby nie perfekcyjna organizacja, opierająca się na unikalnym na skalę kraju zarządzaniu projektowym, przygotowanym specjalnie na potrzeby EURO 2012.

 

Miasto bardzo się zmieniło, rozwinęło i zmodernizowało. Pamiątką po EURO są kilometry dróg, tras tramwajowych, nowe autobusy i tramwaje i wiele innych użytecznych obiektów. Każdy kibic, mieszkaniec Poznania jest z pewnością dumny z tego, jak jego miasto rozkwitło na ten miesiąc piłkarskich zmagań – mówił Norbert Napieraj, Radny Miasta Poznania.


O tym, jak rozkwitł 100-letni Klub Piłkarski WARTA Poznań, opowiadała jego prezes Izabella Łukomska-Pyżalska. Nietypowe porównanie klubu do autobusu zobrazowało jakim ogromnym wysiłkiem jest reaktywowanie najlepszych piłkarskich tradycji. Dziś, klub jest już logistycznie gotowy na Ekstraklasę.

 

Cykl „LogMeeting – Spotkania i warsztaty w WSL” to wyjątkowa okazja dla młodzieży szkół średnich i studentów na pozyskanie wiedzy bezpośrednio od praktyków, specjalistów, ludzi nauki, którzy w różnych dziedzinach swojej działalności wykorzystują logistykę. W 2007 roku po raz pierwszy w Wyższej Szkole Logistyki odbyła się Ogólnopolska Konferencja „Logistyka w sporcie”. Popularność, z jaką spotkał się ten temat spowodowała, że rozmowy o  nierozerwalnym związku logistyki ze sportem stały się już coroczną tradycją.

Z tej samej kategorii

Zaufali nam

Masz pytania? Skontaktuj się!

Masz pytania dotyczące branży? Nurtuje Cię jakiś temat? Masz ciekawego newsa, lub pomysł na artykuł? Chciałbyś pojawić się na łamach TSL Biznes? Napisz do nas a my skontaktujemy się z Tobą!