#ad

Kongres Polskich Menedżerów Logistyki

Kongres Polskich Menedżerów Logistyki

{modal href="/images/stories/aktualnosci/psml_big.jpg"}{/modal} Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki zaprasza do udziału w kolejnym Kongresie PL-Log i PolZak. Tegoroczna IX edycja najważniejszego, corocznego spotkania członków i przyjaciół PSML - menedżerów zajmujących się logistyką, zakupami i zarządzaniem łańcuchem dostaw odbędzie się 20-21 października 2011 w hotelu NOVOTEL w Warszawie. Tegoroczny Kongres PSML będzie kontynuacją konferencji organizowanych przez stowarzyszenie w latach ubiegłych. Kierowani chęcią dalszej integracji środowiska menedżerskiego związanego z logistyką, zakupami i zarządzaniem łańcuchem dostaw w ramach jednej imprezy oraz dobrymi doświadczeniami z organizacji poprzednich spotkań PSML organizatorzy mają nadzieję, że także ta impreza spełni oczekiwania uczestników. Jak co roku spotkanie to adresowane jest do menedżerów logistyki, zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw ze wszystkich szczebli - zarówno z firm handlowych, usługowych jak i produkcyjnych. Organizatorzy mają nadzieję, że jak zawsze licznie pojawią się na nim przedstawiciele firm logistycznych, transportowych, spedytorskich i kurierskich, a także dostawcy oprogramowania i technologii używanych w sektorze TSL. Spotkanie ma być też okazją do wymiany doświadczeń, poznania aktualnych trendów z kraju i ze świata oraz tajemnic sukcesu liderów branży jak również wzbogacenia wiedzy z zakresu szeroko rozumianej logistyki. Podtrzymując wieloletnią już tradycję, tegoroczne spotkanie pt. "Nowoczesne łańcuchy dostaw w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu", będzie zawierało elementy najlepszych praktyk w logistyce, zarządzaniu łańcuchem dostaw i zakupach, a w ramach tej imprezy będą odbywały się 2 spotkania: Kongres Polskich Menedżerów Logistyki - PL-LOG 2011 oraz Kongres Polskich Menedżerów Zakupów - PolZak 2011. Tematyką tegorocznego kongresu będzie m. in.: społeczna odpowiedzialność logistyki, trendy na rynku pracy, ryzyka w procesie zakupowym, budowa etycznych organizacji, w szczególności w relacji do partnerów zewnętrznych. Jak zwykle nie zabraknie prezentacji z zakresu najlepszych praktyk oraz trendów w branży. Gośćmi Kongresu będą m. in.: prof. Witold Orłowski, dr Ryszard Praszkier, poseł Janusz Piechociński. Ciekawą ofertę przedstawią także liczni wystawcy.    Szczegółowe informacje na: www.psml.pl


{modal href=”/images/stories/aktualnosci/psml_big.jpg”}psml{/modal}

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki zaprasza do udziału w kolejnym Kongresie PL-Log i PolZak. Tegoroczna IX edycja najważniejszego, corocznego spotkania członków i przyjaciół PSML – menedżerów zajmujących się logistyką, zakupami i zarządzaniem łańcuchem dostaw odbędzie się 20-21 października 2011 w hotelu NOVOTEL w Warszawie.



Tegoroczny Kongres PSML będzie kontynuacją konferencji organizowanych przez stowarzyszenie w latach ubiegłych. Kierowani chęcią dalszej integracji środowiska menedżerskiego związanego z  logistyką, zakupami i zarządzaniem łańcuchem dostaw w ramach jednej imprezy oraz dobrymi doświadczeniami z organizacji poprzednich spotkań PSML organizatorzy mają nadzieję, że także ta impreza spełni oczekiwania uczestników.

Jak co roku spotkanie to adresowane jest do menedżerów logistyki, zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw ze wszystkich szczebli – zarówno z firm handlowych, usługowych jak i produkcyjnych. Organizatorzy mają nadzieję, że jak zawsze licznie pojawią się na nim przedstawiciele firm logistycznych, transportowych, spedytorskich i kurierskich, a także dostawcy oprogramowania i  technologii używanych w sektorze TSL. Spotkanie ma być też okazją do wymiany doświadczeń, poznania aktualnych trendów z kraju i ze świata oraz tajemnic sukcesu liderów branży jak również wzbogacenia wiedzy z  zakresu szeroko rozumianej logistyki.

Podtrzymując wieloletnią już tradycję, tegoroczne spotkanie pt. „Nowoczesne łańcuchy dostaw w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu”, będzie zawierało elementy najlepszych praktyk w logistyce, zarządzaniu łańcuchem dostaw i zakupach, a w ramach tej imprezy będą odbywały się 2 spotkania: Kongres Polskich Menedżerów Logistyki – PL-LOG 2011 oraz Kongres Polskich Menedżerów Zakupów – PolZak 2011.


    Tematyką tegorocznego kongresu będzie m. in.: społeczna odpowiedzialność logistyki, trendy na rynku pracy, ryzyka w procesie zakupowym, budowa etycznych organizacji, w szczególności w relacji do partnerów zewnętrznych. Jak zwykle nie zabraknie prezentacji z zakresu najlepszych praktyk oraz trendów w branży. Gośćmi Kongresu będą m. in.: prof. Witold Orłowski, dr Ryszard Praszkier, poseł Janusz Piechociński.

    Ciekawą ofertę przedstawią także liczni wystawcy.

     
     

    Szczegółowe informacje na: www.psml.pl


    Z tej samej kategorii

    Zaufali nam

    Masz pytania? Skontaktuj się!

    Masz pytania dotyczące branży? Nurtuje Cię jakiś temat? Masz ciekawego newsa, lub pomysł na artykuł? Chciałbyś pojawić się na łamach TSL Biznes? Napisz do nas a my skontaktujemy się z Tobą!